Медичний центр (Одеса) «R-Clinic» зробить усе, щоб реабілітація після інсульту пройшла успішно

103 0

Ми у соцмережах:

Медичний центр (Одеса) «R-Clinic» зробить усе, щоб реабілітація після інсульту пройшла успішно

Гостре порушення кровообігу в головному мозку, яке медики називають геморагічний, кардіоемболічний, ішемічний або субарахноїдальний інсульт, за вдалого збігу обставин призводить не до драматичного фіналу, а до тяжких дисфункцій найважливіших органів і органічних систем постраждалої людини. Пацієнт фактично стає інвалідом, який втратив здатність до самообслуговування не тільки в побутових питаннях, а й навіть в елементарній гігієні. Зрозуміло, судинна травма у вигляді некрозу мозкових тканин і загибелі безлічі нервових клітин спричиняє занепад мислення, втрату пам'яті, розлади слуху та мовлення. Якщо пропустити важливий момент, коли необхідно почати відновлення, наслідки інсульту стають незворотними. Тому родичам хворого, які проживають у регіоні Одеська область, рекомендується негайно звернутися по професійну допомогу в приватний медичний центр (Одеса) «R-Clinic». Досвідчені фахівці зроблять усе, щоб реабілітація після інсульту пройшла успішно. Тобто, пацієнту повернуться опорні та рухові можливості, відновляться когнітивні та соціальні функції, а сім'я знову знайде свою цілісність.

Чому відновлення після інсульту потрібно починати на максимально ранніх термінах?

Ранній початок реабілітації після інсульту має вирішальне значення для максимально успішного відновлення втрачених функцій і поліпшення якості життя пацієнта. Нижче в статті ми перерахуємо кілька причин, які пояснюють чому важливо якомога раніше почати реабілітацію:

  • Запобігання ускладненням. Тривала нерухомість після інсульту фактично завжди призводить до таких ускладнень, як пролежні, тромбоз глибоких вен, контрактури суглобів і пневмонія. Рання активізація пацієнта допомагає знизити ризик цих ускладнень.

  • Пластичність мозку. Людський мозок має таку здатність, як нейропластичність - це природне прагнення організму до відновлення втрачених функцій за рахунок перенесення їх на інші ділянки мозку. Важливо якомога раніше почати реабілітацію, поки мозок активно перебудовується й адаптується, що найефективніше в перші дні та тижні після інсульту.

  • Відновлення рухових функцій. Якщо почати регулярні рухові вправи, ЛФК (лікувальну фізкультуру), різноманітний масаж і фізіотерапію на ранніх етапах, пацієнти мають більше шансів відновити втрачені навички, як-от ходьба, впевнене керування шиєю, спиною, руками та дрібна моторика.

  • Поліпшення психоемоційного стану. Ранні успіхи у відновленні однозначно знижують рівень тривоги та депресії, які зазвичай виникають у пацієнтів після інсульту. Активна робота над реабілітацією допомагає поліпшити мотивацію та якість життя.

  • Соціальна адаптація та реінтеграція. Що раніше розпочинається процес відновлення, то швидше пацієнт повертається до незалежності в повсякденному житті та до громадської активності.

Абсолютно достовірним є те, що своєчасна реабілітація після інсульту в Одесі сприяє кращому прогнозу та суттєвому зниженню потенціалу інвалідизації.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики від 19.05.2023 №1359/23/М


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також