Мельничук виграв гонку в Аргентині

1239 0

Рівненський спідвеїст Станіслав Мельничук став переможцем 4-го етапу Відкритого чемпіонату Аргентини. Під час попередньої серії заїздів Стас двічі переміг, а також тричі фінішував другим.

Спорт — 04 Рівненський спідвеїст Станіслав Мельничук став переможцем 4-го етапу Відкритого чемпіонату Аргентини. Під час попередньої серії заїздів Стас двічі переміг, а також тричі фінішував другим. У півфіналі наш земляк випередив італійця Гульєрсо Франчетті, поляка Давида Стахиру та аргентинського гонщика Кристіана Каріка. Далі був фінал, в якому Мельничук не дав шансів полякам Маріушу Фірлею та Павлу Мєсьонцу, а також згаданому Франчетті. — На жаль, і далі доводиться їздити на позиченій техніці, — прокоментував підсумки гонки читачам «РВ» Станіслав Мельничук. — Шанси потрапити на п'єдестал у загальному заліку є, але оскільки я пропустив один етап, наздоганяти конкурентів непросто, до того ж їдуть вони стабільно. А ще не знаю, коли у мене зупиниться двигун, адже він вже наїздив багато змагань. А от інший рівнянин Віталій Лисак через проблеми з технікою участі у 4-му етапі не брав. Нагадаємо, що Стас та Віталій так і не дочекалися в Аргентині власних мотоциклів, а тому змушені їздити на чому доведеться. Непогано виступив Мельничук і на 5-му етапі, що відбувся у вівторок. Наш гонщик став третім після Мєсьонца та Стахири.