Мешканка Рівненщини намагалася ввезти з Білорусі більше тисячі пачок цигарок

2261 0

Ми у соцмережах:

Мешканка Рівненщини намагалася ввезти з Білорусі більше тисячі пачок цигарок

Мешканка Рівненської області спробувала ввезти з Білорусі власним автомобілем 1 150 пачок цигарок, усі - без акцизних марок. Її затримали працівниками митного поста «Дольськ» Поліської митниці Держмитслужби.

 Для проходження митного контролю громадянка обрала спрощену систему контролю - «зелений_коридор», чим заявила про те, що товари які ввозяться не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження.  Тютюнові вироби відносяться до товарів, переміщення яких обмежено законодавством України, а їх кількість, в даному випадку, перевищила неоподатковану норму.

Світлина від Поліська митниця Держмитслужби.

Поліська митниця повідомила у Фейсбуці, що стосовно мешканки Рівненщини було складено протокол про порушення митних правил, а саме статтей 471, 472 Митного кодексу України.

Згідно з ч.2 статті 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування, у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також