Мешканці сіл на Сарненщині нарікають на роботу «Укрпошти»

665 0

Ми у соцмережах:

Мешканці сіл на Сарненщині нарікають на роботу «Укрпошти»

Мешканці декількох сіл Сарненського району нарікають на роботу «Укрпошти» через скорочення листонош.

Відтак, пенсіонери та люди з інвалідністю змушені ходити до відділення «Нової пошти» пішки та чекати декілька годин у черзі, аби отримати пенсію та заплатити за комунальні послуги.  

Як повідомляє ITV media group, з такою проблемою зіткнулися жителі села Карпилівка Клесівської громади, що на Сарненщині. В їхньому селі у відділені «Укрпошти» після скорочення листонош працює лише один працівник, який виконує обов'язки і завідуючого, і листоноші. Староста Карпилівського округу Ніна Жилка розповідає, що одній людині важко впоратися з поставленими завданнями, тож від мешканців надходить чимало скарг.

Крім цього, в селі проживає чимало пенсіонерів та людей з інвалідністю, які не можуть самостійно забрати посилки із відділення пошти. Зі слів місцевих, іноді листоноша просить передати для них пенсію через сусідів, рідних чи знайомих.

Територіальна менеджерка «Укрпошти» села Карпилівка Алла Жмурак зазначила: попри те, що село налічує понад 2000 тисячі осіб, послугами пошти мешканці практично не користуються. 

«По-перше, це не в моїй компетенції. Для розрахунку штату в нас є директор розвитку мережі, і в нас цим займається акціонерне товариство «Укрпошта» в місті Києві. Ну, звичайно, я б була рада, якби були листоноші та начальники по всіх селах, але розрахунок штату робиться із тих обсягів, якінадаються в селі. Як на мене, я знаю, що Карпилівка — це велике село, але 50% навіть немає населення в Карпилівці, які користуються «Укрпоштою»», — зауважила спеціалістка.

Як розповідає голова Клесівської селищної ради Віктор Буйний, з такою проблемою зіткнулися не лише жителі Карпилівки, а й інших сіл громади. Люди звернулися зі скаргами до Рівненської обласної ради, а там відповіли, що зв'яжуться з керівництвом «Укрпошти», аби ті врегулювали ситуацію, а також розглянуть питання на найближчому засіданні ради громад.

Зрештою, на минулій сесії депутати підтримали звернення до дирекції АТ «Укрпошта» щодо відновлення роботи стаціонарних поштових відділень та впорядкування роботи цього національного оператора в Рівненській області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також