МФК «Рівне» нарешті переміг, причому одразу лідера

1420 0

Зміг-таки перервати серію поразок міні-футбольний клуб «Рівне». У четвертій грі фінального етапу першої ліги рівняни у Харкові обіграли лідера — «ЗБК-5». Програючи на 17-й хвилині матчу 0:2, Басіч та Волох на 20-й хвилині відіграли два голи. По ходу другого тайму харків’яни більше атакували, а рівняни гостро контратакували. На 36-й та 40-й хвилинах ще по разу відзначились Волох та Дармовіс. МФК «Рівне» переміг — 4:2, втім, залишився на останньому шостому місці.

Зміг-таки перервати серію поразок міні-футбольний клуб «Рівне». У четвертій грі фінального етапу першої ліги рівняни у Харкові обіграли лідера — «ЗБК-5». Програючи на 17-й хвилині матчу 0:2, Басіч та Волох на 20-й хвилині відіграли два голи. По ходу другого тайму харків’яни більше атакували, а рівняни гостро контратакували. На 36-й та 40-й хвилинах ще по разу відзначились Волох та Дармовіс. МФК «Рівне» переміг — 4:2, втім, залишився на останньому шостому місці. Наступну гру підопічні Юрія Баховського зіграють у суботу знову в Харкові — проти «Локомотива». Між двома харківськими матчами рівняни проведуть три поєдинки в рамках Універсіади України. На зональному турнірі суперники нашої команди — збірні Львівської та Хмельницької областей, а також Києва. У першій зустрічі рівенська збірна програла господарям — 4:6. Збірна Львівщини складається з гравців клубів вищої ліги «Енергія», «ТВД» і «Тайм». Незважаючи на це, як розповів один з тренерів команди Віталій Засморжук, рівняни могли досягти іншого результату, якби за рахунка 4:5 Сондак забив десятиметровий. Також п.Віталій відзначив некваліфіковане суддівство львівських арбітрів, які обслуговували гру. Зокрема, господарі не забили два шестиметрових і один десятиметровий. Студентську збірну Рівенщини складають 5 гравців МФК «Рівне» — Жак, Дармовіс, Кравчук, Сондак та Чемерис, футболісти «Штурма» — Гергелюк та Тивончук, плюс кілька вихованців ДЮСШ №4. У другій зустрічі рівнянам протистояли міні-футболісти Києва (знов-таки переважно гравці вищої ліги). За непоганої гри наша збірна програла 1:4, втративши таким чином шанси на вихід до фіналу Універсіади — путівки до наступної стадії здобували два колективи. У заключному матчі рівняни мали грати з хмельничанами — результат на момент підготовки матеріалу ще був невідомий.