Міський депутат: двоє з трьох підприємців у Рівному закривають свою діяльність

2226 0

Ми у соцмережах:

Представники міської влади Рівного

Міський депутат Володимир Кудрін підрахував, скільки підприємців є місті, скільки податків до міського бюджету вони сплачують, та зробив висновок про невтішну статистику.

Протягом 2018 року до міського бюджету малі підприємства і фізичні особи-підприємці перерахували 1,1 млрд грн, що на 25 % більше ніж у 2017 році, зазначає п.Кудрін.

- «Це становить 79% від загальних надходжень до міського бюджету, - повідомив депутат на своїй сторінці у Facebook. – Зокрема, 870 млн грн до міського бюджету надали малі підприємства, 252 млн – фізичні особи-підприємці. Проте статистична інформація говорить, що двоє з трьох зареєстрованих ФОПів скасовують свою реєстрацію... Невтішна статистика.

Зокрема, за підрахунками Володимира Кудріна, у місті протягом всіх років зареєструвалось 50 915 ФОПів, а 33 774 з них скасували свою реєстрацію. Чинних ФОПів у Рівному є 17 141.

Кожна четверта юридична особа, яка здійснювала реєстрацію на території міста, також припинила свою діяльність.

-У місті діє «Програма розвитку малого і середнього підприємництва». Чи ефективно вона реалізується виконавчими органами нашого самоврядування, які, фактично, існують за кошти підприємців? Протягом року не використано ні копійки з суми, яка була передбачена на компенсацію відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів малого і середнього підприємництва, - додав депутат.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також