Міськрада хоче віддати центр Рівного Юсюку, який руйнує старий будинок на вулиці 16 Липня

2575 1

Ми у соцмережах:

Міськрада хоче віддати центр Рівного Юсюку, який руйнує старий будинок на вулиці 16 Липня

Бізнесмен Павло Юсюк, який руйнує столітній будинок на вулиці 16 Липня у Рівному, просить у міськради дозволу купити 20 соток землі у центрі міста.

Не під тим старим будинком — і дім, і земля під ним уже кілька років є його власністю. Просить п.Юсюк чотири земельні ділянки поряд — там, де розташовані його готель та три ресторани. Бо під ними земля — в оренді. За неї в рік бізнесмен сплачував до бюджету майже 300 тисяч гривень. Схоже, депутати схильні задовольнити це бажання підприємця.

Павло Юсюк, підприємець:

За стільки років хочеться мати у приватній власності ці земельні ділянки на вулиці 16 Липня. Адже я стомився платити за них орендну плату.

Святослав Стельмащук, член земельної комісії:

— Павло Юсюк має хорошу репутацію як підприємець. Він нам пояснював, що ця земля йому потрібна для особистих гарантій, бо ситуація в країні нестабільна. Хоче і надалі розбудовувати центр міста. Здається, востаннє ми продавали 18 соток на вулиці Кавказькій — їх оцінили у мільйон гривень. Оскільки тут 20 соток, та ще й у центральній частині міста, то думаю, ця земля коштуватиме приблизно 3 мільйони гривень.

Назарій Поліщук, голова комісії з питань міського господарства:

— На маю думку, недоцільно розривати договір оренди. Це точно не буде на користь місту. Оскільки міська рада представляє інтереси громади Рівного, то буду пропонувати не підтримувати прохання підприємця. Адже продати землю можна завжди, а ось повернути її майже нереально.

Додамо, що бюджетна та земельна комісії міської ради уже погодилися продати Павлу Юсюку землю на вулиці 16 Липня. Попереду — голосування на сесії, яка запланована на 21 лютого.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також