Місце, де збуваються мрії!

564 0

Ми у соцмережах:

Місце, де збуваються мрії!

У «Baby Land» реалізували мрії батьків про безпеку, захист, розвиток, любов. Усі необхідні умови для ваших дітей створено саме тут.

Простора та барвиста і, головне, під постійною надійною охороною територія. Відразу вражає розмаїття яскравих дитячих майданчиків. Тут можна вирушити в морську подорож на великому кораблі або поблукати разом із друзями в зелених африканських джунглях.

Увесь заклад витриманий у неповторному стилі. Для реалізації ідеї використовували найкращі, найбезпечніші, найновітніші будівельні та оздоблювальні матеріали, які відповідають сучасним вимогам безпеки. Також тут тепла підлога та сучасний температурний контроль. Це дозволяє постійно підтримувати у приміщеннях комфортну температуру для перебування малечі.

Всі приміщення в закладі світлі та просторі. У групах діти мають окремі зони для сну, ігор, санітарно-гігієнічних процедур, зміни одягу. Зручні індивідуальні ліжечка з екологічно чистих матеріалів гарантують спокійний та комфортний сон малят.

Під пильним контролем у «Baby Land» дотримання санітарних вимог. Всі осередки перебування дітей оснащено сучасними засобами дезінфекції. В роботі використовуються методи і засоби нового покоління, котрі сертифіковані та дозволені для використання в дошкільних закладах.

У країні дитинства «Baby Land» проводиться активна робота з профілактики захворювань дихальної системи — тут діє соляна кімната, фітозона. Окрім того, великий спортивний зал дає дітлахам змогу займатися баскетболом, футболом, кікбоксингом. Особлива увага надається також корекції постави, загальнозміцнювальним вправам, дихальній гімнастиці, масажу.

«Baby Land» також славиться своїм логопедичним супроводом. Наші спеціалісти не втомлюються навчатися нового, відвідувати пізнавальні семінари. Завдяки сучасним ігровим методам малятам завжди цікаво та весело.

Жителі країни дитинства «Baby Land» активно засвоюють іноземну мову, створюють свої перші шедеври в ART-майстерні. А домашня атмосфера свят не залишає нікого байдужим!

Окрім цього, спеціально для активних, творчих і талановитих дітей віком від одного до 14 років у першому ліцензованому закладі дошкільної освіти «Baby Land» відкрили центр розвитку дитини під назвою «BABY CLUB». Тут танцюють, малюють, ганяють м’яча, розмовляють англійською.

«BABY CLUB» працює з 9.00 до 19.00 щодня, окрім неділі. Тут кожен може отримати найрізноманітніший вибір спортивних і творчих секцій та студій для дитини. А саме: карате, футбол, кікбоксинг, англійська мова, бальні, сучасні та індійські танці, інтелектуальна секція для найменших «Бейбі Ейнштейн», Lego-студія (лего-конструювання), творча студія, соляна кімната, логопед, психолог, підготовка до школи.

Наша адреса:

вул. В. Чорновола, 91-Х (ЖК «На Щасливому»)
За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами телефонів: (096) 21-077-01, (066) 44-793-44, «BABY CLUB» — (096) 63-828-47.

babyland-dnz.com

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також