Місця на «Новому» вистачить ще на 10 років

694 0

Ми у соцмережах:

На території кладовища й досі їздить електромобіль, куплений два роки тому. Щоправда, бажаючих ним скористатись, щоб доїхати до могил рідних, небагато

Невдовзі найбільше з рівненських кладовищ — «Нове» отримає додаткових 12 гектарів землі, які зможе використати під поховання. Проблема з нестачею місць існує вже багато років. Але тепер до існуючих 72 гектарів цвинтаря з сусідньої Великоомелянської громади додадуть ще чотири земельні ділянки. Взамін їхні власники мали отримати дещо менші клапті землі, зате — вже в самому Рівному. Переговори між рівненською владою та власниками земель велися ще торік. Як тоді розповідав директор спецкомбінату Микола Володько, місця на цих нових ділянках вистачить для поховань ще на десять років. Востаннє ж «Нове» розширювали 2017-го.

Погодити розширення кладовища ще повинні депутати міськради на найближчій сесії, 8 липня.

Сергій Таргоній, начальник міського управління земельних відносин:

Приватні власники земельних ділянок загальною площею орієнтовно 12 га передали їх до комунальної власності Рівного саме для розширення кладовища. Бо ті ділянки безпосередньо межують з цвинтарем — вони знаходяться якраз по лівий бік від «Нового». На найближчій сесії міськради їх планується передати в постійне користування комунальному підприємству «Спецкомбінат — Ритуальна служба». Ділянки — на території Великоомелянської сільської ради, але тепер їхнім власником є місто, хоча його межі при цьому не розширяться. Це як сміттєзвалище — воно міське, але розташоване на території Шпанівської територіальної громади.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також