На Харківщині помер від ран Курт з Сарн

1442 0

Ми у соцмережах:

На Харківщині помер від ран Курт з Сарн

Війна... Клята війна... Вона завжди ходить поруч зі смертю, смутком та невимовним болем... Цей біль торкнувся ще однієї сарненської родини, навіки осиротивши її, забравши найдорожчу серцю людину... Бо це взагалі проти природи, коли батьки ховають своїх дітей.

17 вересня поповнив лави Небесного війська ще один нескорений Син України, солдат ЗСУ Андреєв Олексій Олександрович,1999 року народження.

- "Курт" був мужнім і вірним сином свого народу, патріотом.... 13 вересня 2022 року, виконуючи бойове завдання в одному з населених пунктів на Харківщині, звільняючи мирну українську землю від клятого окупанта, він отримав тяжкі поранення. Лікарі боролися за юне життя упродовж чотирьох діб, але.... він загинув з Україною в серці...
Слова щирих співчуттів висловлюємо мамі Героя, Галині Вікторівній, родині, друзям...Ми сумуємо разом з Вами Спочивай з миром, наш Герою! Пам'ять про Тебе навіки буде в серцях сарненчан! М'яких Тобі хмаринок, Олесію, та шана народна! - йдеться у повідомленні Сарненського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також