На Млинівщині виявили три сміттєзвалища, площею гектар

471 0

Ми у соцмережах:

На Млинівщині виявили три сміттєзвалища, площею гектар

Екологічні інспектори на території Млинівської сільської ради Дубенського району, що на Рівненщині, виявили три несанкціонованих сміттєзвалища твердих побутових відходів, загальною площею понад 1 га.

 Даний факт є недотриманням вимог ст.12 Земельного кодексу України, ст.21 Закону України «Про відходи», ст. 12 Закону України «Про охорону земель».

​За такі порушення, вищезазначеній сільській раді надано вимогу щодо ліквідації стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ твердих побутових відходів, а також направлено запит до Держгеокадастру для отримання нормативно-грошової оцінки забруднених земель, з метою розрахунку збитків завданих державі.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу стихійні звалища виявляються систематично, на дану тематику з керівниками органів місцевого самоврядування проводяться відповідні наради, під час яких надається консультаційно – методична допомога.

Однак, все одно допускається протиправна бездіяльність посадових осіб органів місцевого самоврядування, щодо виконання Вимог Інспекції та виконання делегованих ними повноважень у сфері поводження з відходами, що і призводить до забруднення навколишнього природного середовища.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також