Внаслідок зіткнення легкового автомобіля з мотоциклом 62-річний чоловік загинув на місці події.
За попередньою інформацією слідства, зіткнення спричинив 37-річний водій автомобіля «Chevrolet Lacetti». Чоловік, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав переваги в русі мотоциклу, що рухався по головній магістралі. Внаслідок удару 62-річний мотоцикліст отримав травми, несумісні з життям, і помер ще до прибуття медиків.

Особливо шокуючою є інформація про особу водія, який спричинив аварію.
Як з’ясувалося слідство, чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння – більше 10 разів. На момент ДТП він вже був позбавлений права керування транспортними засобами.
Наразі правоохоронці вирішують питання про затримання водія «Chevrolet» у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. У нього вже відібрані біологічні зразки для встановлення стану сп’яніння на момент аварії.

За фактом смертельного ДТП слідчий розпочав досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).





