![На півночі Рівненщини раптово пішла з життя вчителька ліцею](/img/650/na-pivnochi-rivnenshchini-raptovo-pomerla-vchitelk_20240225_4484.png)
Померла вчителька Зарічненського ліцею №2 Валентина Пуха.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці навчального закладу.
«Валентина Михайлівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю, працелюбством. Вона була людиною мудрою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч», - розповіли колеги.
Відомо, що жінка викладала українську мову.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким!