На прокуратурі з`явилось «графіті», яке не сподобалось прокурорам

6167 0

Ми у соцмережах:

На прокуратурі з`явилось «графіті», яке не сподобалось прокурорам

"Незнанов - хабарнік" - такий напис на приміщенні Костопільської прокуратури люди мали можливість спостерігати у вівторок зранку, коли йшли на роботу.

- З 9 по 11 год. робота Костопільської прокуратури була паралізована, адже увесь особовий склад "борців зі злочинністю" дружно замальовував напис на стіні щодо начальника Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Незнамова Віктора Вікторовича про те, що нібито він "нечесний на руку" та має "пустотливі рученята", - повідомляє Іван Чипурний у фейбук-спільноті "Підслухано в Костополі". -  Нагадаю, що прокурор Незнамов Віктор Вікторович є сином багаторічного голови Кузнецовського міського суду Незнамової Ірини і вже п'ятий рік "бореться зі злочинністю" на теренах Костопільщини. Крім того, в минулому притягувався Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів до дисциплінарної відповідальності у виді догани за приховування та не стягнення з обвинуваченого 400000 грн. збитків, завданих злочином, що містило в собі явну корупційну складову.   Очевидці подейкують, що такого старання від прокурорських працівників не бачили ніколи. От якби так енергійно розслідували справи!!!  Я різко засуджую будь-які прояви вандалізму та псування майна, проте мимоволі спадає на думку те, що в Костополі було багато керівників прокуратури, однак у хабарництві звинувачують тільки Незнамова В.В. І чому б це???

Прокуратура повідомила про те, що їм зіпсували фасад будівлі на вулиці 1 Травня, у поліцію. Найвірогідніше, що це зробили вночі, бо коли вранці прокурори прийшли на роботу, напис вже був на прокуратурі. За фактом хуліганства поліція проводитиме розслідування, хуліганів вже шукають.  До речі, у прізвищі прокурора, якого звинуватили у хабарництві,  вони зробили помилку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також