На РАЕС створено програму моніторингу стану здоров’я працівників

677 0

Ми у соцмережах:

На РАЕС створено програму моніторингу стану здоров’я працівників

У рамках організації робіт на період загальнонаціонального карантину з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на Рівненській АЕС розроблено нове програмне забезпечення «Медичний монітор».

За ініціативи спеціалістів відділу економічних задач служби інформаційних технологій (ВЕЗ СІТ) на РАЕС розроблено ПЗ «Медичний монітор» з метою оперативного відслідковування інформації щодо стану здоров’я персоналу, а також за роботою персоналу, який працює дистанційно або перебуває на самоізоляції.

За словами начальника ВЕЗ СІТ РАЕС Андрія Кузнєцова, програму почали розроблювати 20 березня, а вже 25 березня її було введено в експлуатацію. На сьогодні ПЗ вже встановлено на персональних комп’ютерах відповідальних осіб у всіх структурних підрозділах. Наразі триває збір інформації, проводяться консультації користувачів.

 «Медичний монітор» складається з декількох блоків: один передбачає збір інформації щодо проявів симптомів ГРВІ у персоналу підрозділів; другий містить перелік працівників, які працюють дистанційно вдома; третій – перелік персоналу, який знаходиться на самоізоляції після відвідання іноземних країн або ж після контакту з особами, які прибули з-за кордону; четвертий передбачає збір інформації за температурним станом оперативного персоналу, який працює на блочних щитах управління, зокрема температуру вони вимірюватимуть двічі на добу та одразу вноситимуть до системи. Усі зібрані зі структурних підрозділів дані оперативно передаватимуться та оброблятимуться в УК, ВОЗ СОП, службі фізичного захисту та штабі з проведення карантинних заходів щодо запобігання захворюваності на коронавірус COVID-19.

За інформацією https://www.rnpp.rv.ua/


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також