На Рівненщині 70% померлих від COVID-19 – старші за 60 років

507 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

У Рівненській області найбільше смертей від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, припадає на людей віком понад 60 років. Це майже 70% від загальної кількості летальних випадків, викликаних COVID-19.

Про це повідомив завідувач відділу інфекційних хвороб та організації епідеміологічних досліджень Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

«Найуразливіша категорія людей - це люди, старші 60 років, смертність яких складає 68,5%, - зазначив Віктор Мороз. – Якщо детальніше, то 27,5% летальних випадків припадає на хворих від 60-ти до 69-ти років, а старших 70-ти - 41%. Як бачимо, найстарші перебувають у найвищій зоні ризику».

Загалом станом на сьогодні у Рівненській області зафіксовано 203 летальних випадки від COVID-19.

Рівненська ОДА закликає жителів Рівненщини, особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, - це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), берегти себе та дотримуватись всіх рекомендацій МОЗ: одягайте маски, користуйтеся антисептиками та без потреби не виходьте з дому. 
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також