На Рівненщині оголосили конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

3127 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині оголосили конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Рівненській області області запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!». Конкурс триватиме по 13 травня.

Переможців обиратимуть у номінаціях: молодша група - індивідуальна робота, молодша група - колективна робота, середня група - індивідуальна робота, середня група - колективна робота, старша група - індивідуальна робота, старша група - колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою конкурсу. Кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи.

Малюнки повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи потрібно надсилати до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області до 12 травня за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29. Додаткова інформація за тел. (0362) 26-77-98. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також