На Рівненщині поліцейські перевірятимуть документи про вакцинацію у перевізників та пасажирів

1813 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині поліцейські перевірятимуть документи про вакцинацію у перевізників та пасажирів

Відзавтра набирають чинності зміни, внесені до постанови Кабінету Міністрів України №1236, які передбачають посилення карантинних обмежень для пасажирських перевезень.

 Міжрегіональні перевезення будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв та пасажирів одного із документів:

• документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

• міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

• негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Дотримання вимог перевірятимуть поліцейські.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних пасажирських перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Нагадаємо, що відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Читайте більше: З Рівного до Києва невакцинованих не возитимуть маршрутки й поїзди


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також