![На Рівненщині провели в останню путь ще двох захисників](/img/650/na-rivnenshchini-proveli-v-ostannyu-put-shche-dvok_20240220_2360.jpeg)
Односельці віддали шану полеглим воїнам Івану Марчуку з Гощанської громади та Віталію Харчишину з Дубенщини.
Іван Марчук народився 22 вересня 1991 року в селі Малинівка Гощанської громади. Навчався у місцевій школі. Був одружений та виховував 5-річну доньку. На службу до лав ЗСУ був призваний у липні 2023 року. Навчався військовій справі за кордоном. Служив на Донеччині, був кулеметником у 81-й десантно-штурмовій бригаді. Воїн загинув 14 лютого під час виконання бойового завдання в Луганській області.
![](/images/422647710_727433726194985_2627720114633670221_n.jpg)
Віталій Харчишин народився 22 січня 1982 року. Проживав у Варковицькій громаді, що на Дубенщині. Чоловік багато років працював на місцевому підприємстві "Ізотерм-С". Чоловік був призваний до лав ЗСУ з травня 2022 року. Служив у танковому взводі танкової роти. Захисник загинув 31 січня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області, - повідомили у Рівненській ОВА.
![](/images/425335679_727433682861656_1699100598889086548_n.jpg)
Співчуття рідним та близьким.
Шана та вічна пам'ять Героям!