На Рівненщині шляховики засипали 11 самовільно прокладених виїздів на трасу

8266 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині шляховики засипали 11 самовільно прокладених виїздів на трасу

А все тому, що вони незаконні і виходять на трасу міжнародного значення «Київ – Чоп». Роботи проводила Служба автомобільних доріг області. Власників будівель, які їх зробили, оштрафують та змусять відшкодувати кошти, витрачені на ліквідацію виїздів.

 Речник Служби автомобільних доріг області Дмитро Леонтіюк:

-          Якщо власник будинку чи закладу бажає зробити біля себе виїзд на трасу, він має оформити його законно. Натомість дехто обходить закон, просто засипає дренажну трубу і канаву, обрізає болгаркою відбійник і засипає галькою виїзд на трасу. Це створює небезпеку на дорозі, адже розмітка при цьому не змінена, не стоять ніякі попереджувальні знаки про те, що тут може виїздити автомобіль. Ми ліквідували 11 таких заїздів по області. На фото – один з них, в районі Нової Любомирки, де був колись пост ДАІ.

Поліція спершу видала власникам будинків приписи про те, що вони мають самостійно ліквідувати виїзди. Проте, оскільки вони не вдалися ні до яких дій, поліція їх оштрафує. А Служба автомобільних доріг примусов ліквідує виїзди, після цього подасть в суд і відшкодує з власників будинків кошти, витрачені на ліквідацію виїздів.

-          Це кілька тисяч гривень, - каже Дмитро Леонтіюк. – І разом зі штрафом вийде дорожче, ніж би власник будинку пішов законним шляхом, розробив проект виїзду і затвердив його. У нас вже були аналогічні прецеденти на Дубенщині. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також