На Рівненщині затвердили ще п’ять туристичних маршрутів

1549 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині затвердили ще п’ять туристичних маршрутів

Їм присвоїли номери для подальшого зазначення їх на інформаційно-вказівних знаках.

Цього разу на розгляд членів експертної комісії з маркування та знакування туристичних маршрутів представили два маршрути в Дубенському районі, два – у Володимирецькому та ще один на Березнівщині. 

На Дубенщині пропонують туристичні шляхи «Загадкова Дубенщина» ( 55 км) та «Історичне ВелоДубно» (37 км). Перший розпочинається з Дубенського замку та закінчується у відпочинковому комплексі «Фермерська Хата». На його шляху - загублений замок села Княгинин та колишній костел монастиря бернардинів. Другий теж бере старт із замку та простягається через Козацький редут і Божу Гору в сторону Тернопільщини. Обидва шляхи є велосипедними.

У Березнівському районі комісія погодила маркування маршруту «Шляхами хоробрих» (50 км), який простягається через живописні поліські села, пов’язані з подіями Другої світової війни та національно-визвольної боротьби УПА.

Туристичний маршрут «Луківські Хрести» (5 км), що проходить Володимиреччиною та прямує до місця паломництва, пов’язаного з місцевою легендою, теж затвердили та присвоїли номер. Ще один шлях, який має назву «106 кілометрів Полісся» та простягатиметься вздовж вузькоколійки, комісія направила доопрацювати.

До реєстру промаркованих туристичних шляхів внесли вже функціонуючі маршрути «Горинський берег» та «Велопарк Ремельський».  


Архів новин » 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також