На сесії обласної ради планують розглянути 62 питання

774 0

Ми у соцмережах:

На сесії обласної ради планують розглянути 62 питання

На засіданні президії Рівненської обласної ради депутати погодили порядок денний сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 21 серпня.

Кілька питань, щоправда, було знято з розгляду. Зокрема, «Про внесення змін до Обласної програми соціального захисту населення Рівненської області на 2019-2025 роки», «Про включення будівлі гаражів, розташованої за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 10, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації» та питання щодо приватизації даного об’єкта.

Водночас члени президії доповнили порядок денний двома питаннями. За пропозицією голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Миколи Кучерука на розгляд сесії було винесено питання «Про заборону грального бізнесу на території Рівненської області».

А керівник фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Віталій Ундір виніс пропозицію нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України депутата обласної ради Миколу Лобчука.

Крім того, на пленарному засіданні у п’ятницю депутати планують заслухати інформацію прокурора Рівненської області про результати діяльності органів прокуратури у І півріччі 2020 року.

Голова обласної ради Олександр Данильчук готовий прозвітувати про свою роботу та роботу обласної ради сьомого скликання в період з лютого 2019 по липень 2020 року.

Є в порядку денному низка кадрових питань, зокрема, щодо контрактів з керівниками комунальних підприємств та закладів, а саме: Здолбунівського геріатричного пансіонату, Острозької обласної психіатричної лікарні, Рівненської обласної стоматологічної поліклініки, Корецької обласної лікарні відновного лікування, Рівненської обласної клінічної лікарні та комунального закладу «Ветеранський простір».

Планують депутати внести зміни до деяких обласних програм, розглянути низку клопотань про нагородження наших земляків Почесними грамотами Верховної Ради України та інші питання.

Наприклад, про започаткування в закладах освіти області обов’язкового виконання Державного Гімну України учнями та педагогами - за ініціативи заступника голови обласної ради Олексія Бучинського. А також Звернення до вищого керівництва держави щодо недопущення становища малого та середнього бізнесу, яке на розгляд президії подав депутат Анатолій Алексейчук.

Пресслужба Рівненської обласної ради. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також