«На «Сталь-М» жорстко дотримуються усіх вимог карантину». Олексій Муляренко про заходи, впроваджені через коронавірус

3073 0

Ми у соцмережах:

«На «Сталь-М» жорстко дотримуються усіх вимог карантину». Олексій Муляренко про заходи, впроваджені через коронавірус

Про заходи, які відомий український виробник вхідних дверей, завод якого розташований у Рівному, впроваджує, аби запобігти поширенню коронавірусу, власник компанії «Сталь-М», депутат Рівнеради Олексій Муляренко розповів місцевим ЗМІ.

За словами виробничника, через загрозу епідемії коронавірусу на підприємстві запровадили низку змін, аби дотриматися усіх вимог законодавства.

«Для мене особисто, і для компанії, яку я заснував, найбільшою цінністю завжди були люди, як наші клієнти, так і працівники. Гроші та інтереси бізнесу важливі, але в даному випадку відіграють другорядну роль», - зазначає Олексій Муляренко.

Найперше, що зробили у «Сталь-М», це замовили близько тисячі масок, які видають усім працівникам, а також тим, хто приходить на виробництво чи в офіс компанії. Також усім без винятку здійснюють температурний скринінг та забезпечують дезінфікуючими засобами, організували довезення працівників на роботу.

Крім того, чимало працівників наразі працюють дистанційно.

«Жодної людини у нас не звільнено. Дехто пішов у відпустку за свій рахунок, багато працюють у режимі онлайн», - каже Олексій Муляренко.

На дистанційний режим роботи перейшли і фірмові магазини «Сталь-М».

«Усі замовлення відтепер приймають через відділ збуту заводу. А працівники магазинів теж працюють у дистанційному режимі і з радістю відповідатимуть на усі запитання людей телефоном або онлайн», - додає Муляренко.

На «Сталь-М» відповідально ставляться і до своїх клієнтів, а тому запевняють, що усі прийняті замовлення та заплановані монтажі будуть виконані вчасно та в повному обсязі.

«Команда майстрів нашого заводу продовжує роботу з монтажу, сервісного ремонту та заміри дверей. Всі працівники забезпечені захисними масками, рукавичками, антисептичними засобами, пересуваються по місту фірмовими автомобілями компанії», - каже Олексій Муляренко.

До слова, як соціально відповідальна компанія, «Сталь-М» на час карантину до 3 квітня цього року впроваджує акції, які значно здешевлять рівнянам придбання продукції виробника. Зокрема, усі, хто замовить собі нові надійні вхідні металеві двері в інтернет-каталозі shop.stal-m.ua, отримають знижку в розмірі 10 відсотків. А на двері модельного ряду 2019 року, окрім знижок від 20 до 60 відсотків, отримають ще й безкоштовні доставку та монтаж у містах Рівне та Луцьк.

«Ми прекрасно розуміємо, що світ змінився і на це також маємо реагувати і ми. Тому зараз робимо все, щоб, з одного боку, забезпечити безперебійну роботу нашого підприємства, а з іншого - створити максимально привабливі умови для наших клієнтів у ці непрості часи. Я щиро бажаю усім міцного здоров’я та з гідністю витримати ті випробування, які сьогодні постали перед нами», - додає Олексій Муляренко.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також