На третій ліфт грошей не дали

1417 0

Ми у соцмережах:

На третій ліфт грошей не дали

У малосімейному дев’ятиповерховому будинку на вулиці Соборній, 275 — три під’їзди. У двох ліфти відремонтували за гроші мешканців та міського бюджету, а на третій давати гроші міська рада відмовилася. Мовляв, забагато на один будинок. А самостійно зібрати майже мільйон гривень на ремонт ліфта мешканці під’їзду не можуть.

Зіна Кузнецова, голова ОСББ «Прометей»:

У під’їзді, де не працює ліфт, є 117 квартир, у більшості з яких мешкають пенсіонери. Людям важко самостійно спускатися і підніматися. Спільно було ухвалено рішення взяти участь у програмі муніципального розвитку та відремонтувати ліфт. Мешканці під’їзду уже зібрали свою частку — 152 тисячі гривень. Однак дорадчий комітет при міській раді нам відмовив, бо в інших під’їздах будинку теж ремонтували ліфти за допомогою міського бюджету.

Володимир Хомко, міський голова:

— Міська рада ухвалила рішення, щоб будинки, які уже брали участь у муніципальній програмі, пропускали ті, які ще не брали. Але думаю, депутати підуть мешканцям будинку назустріч, адже у червні у бюджеті з’являться додаткові кошти. Взагалі я хотів би, щоб люди давали трохи більшу частку під час співфінансування. Це дозволило б відремонтувати більше ліфтів у місті.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також