Про цю проблему інформує поштовий оператор.
.jpg)
До речі, схожа проблема сьогодні з’явилася і в Нафтогазу.

Нині у відділеннях можуть лише видавати посилки та приймати платежі.
Про цю проблему інформує поштовий оператор.
.jpg)
До речі, схожа проблема сьогодні з’явилася і в Нафтогазу.

Увійдіть у свій обліковий запис