Військовий з Рівного загинув у день першої річниці свого весілля

8675 0

Ми у соцмережах:

Військовий з Рівного загинув у день першої річниці свого весілля

7 вересня біля села Богоявленка Донецької області загинув молодший сержант Сергій Кулішенко.

Про це повідомляє Рівненська міська рада. 

У 2015 році чоловік пішов добровольцем в АТО, а коли повернувся почав влаштовувати особисте життя. Працював у різних сферах, зокрема займався проектуванням і трудився в охоронній компанії.

“Перший шлюб у Сергія не склався, вони розлучилися, але за кордоном живе його син. У мене теж не з першого разу все вдалося. Ми зустрілися, коли Сергієві було майже 50. Ніби дорослий чоловік, але він міг бути маленьким хлопчиком, який теж потребував підтримки і вірив в дива. Знаєте, першого разу у мене весілля не було, тож коли ми з Сергієм вирішили одружитися, він сказав, що хоче зробити для мене казку. І насправді зробив. 7 вересня ми повинні були відзначити нашу першу річницю весілля...” - розповідає дружина Героя Оксана.

За словами дружини, боєць намагався допомогти кожному, мав золоті руки і дуже любив історію.

Після повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до військкомату.

Що відбувалося на фронті — рідним не розповідав.

“Воно тобі треба? Приїду — і все розкажу” — так він мене заспокоював, щоб менше хвилювалася. Але як же менше хвилюватимешся, коли найкраща людина в моєму житті на війні?” - додає Оксана.

Єдина, про кого активно і багато розповідав Сергій, це Крістіна — кокер-спанієль, яку знайшов на передовій. Казав, що хоче забрати її додому, бо вона дуже боїться обстрілів, труситься.

"У нас вдома теж кокер-спанієль, але хлопчик, і коти, одного з яких приніс з вулиці... Кажу: ну куди ж? Але він наполягав. І тепер Крістіна живе у мене... Пропонували її забрати, але я відмовилась. Сергій хотів, щоб вона була тут. Він взагалі не міг пройти повз котів чи собак, їх треба було нагодувати, полікувати. Він був надзвичайно доброю людиною,” - розповідає дружина.

Прощання з 50-річним водієм-санітаром відбудеться завтра, 20 вересня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також