Начальники Хомка залишаються — заступниками

2968 0

Ми у соцмережах:

Начальники Хомка залишаються — заступниками

Черговий начальник написав заяву на звільнення — керівник управління молоді та спорту Сергій Шевчук. Натомість його залишать в управлінні на посаді заступника. Так само як це зробили ще раніше інші управлінці — Ростислав Кралюк та Віктор Климук. Усі вони мають роботу при новій владі, погодившись на посади заступників.

Замість Шевчука керуватиме управлінням молоді і спорту підприємець та активіст партії «Голос» Олександр Гребенюк. На місцевих виборах він балотувався по мікрорайону «Північний» до Рівненської міськради, однак депутатом так і не став. Це призначення пояснюють необхідністю для міського голови Третяка заручитись підтримкою «Голосу».

Як і наступне — начальником управління культури та туризму планують призначити адміністраторку міського Будинку культури Наталію Лозовську, яку називають подругою народної депутатки з партії «Голос» Соломії Бобровської. Попередній керівник — Тарас Максименко уже написав заяву на звільнення. А от чи залишиться він натомість заступником Лозовської — невідомо.

Натомість достеменно відомо, що ще одне управління — освіти і науки «Голосу» не дістанеться. Бо надто вже «жирний шматок». Хоч за додаткові голоси в раді раніше заступницею міського голови з питань освіти й призначили депутатку з «Голосу» Марину Кузмічову.

У підпорядкуванні в керівника управління освіти у Рівному є близько 7 тисяч підлеглих, а це — вчителі, вихователі, адміністративний персонал і працівники санаторію «Електронік» в Олександрії. Більше того, освіта є однією з ключових галузей фінансування у місті. Цього року з бюджету на неї мають передбачити 1 млрд 200 тис. гривень.

Досі керував освітою в Рівному Василь Харковець, але вже написав заяву на звільнення, погодившись залишитись заступником при новому начальнику. Очолити ж управління має колишній голова Острозької РДА Богдан Турович.

Та, схоже, самостійними в своїх рішеннях новопризначені управлінці не будуть. Бо є плани створити новий департамент, об’єднавши освіту, культуру та спорт. А в департаменту ж буде начальник?!

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також