Навіть мільйон не вирішить проблему переселення собак Бойка

2318 2

Ми у соцмережах:

Навіть мільйон не вирішить проблему переселення собак Бойка

Два роки виконавча служба разом із владою Рівного ламають голову, як прибрати собак із території радіозаводу. У суді вже давно було доведено, що розплідник тибетських мастифів там знаходиться незаконно. Нещодавно державні виконавці навіть змогли добитися дозволу на знесення розплідника.

Але куди після демонтажу кліток подіти більше двох сотень тварин — не знають. Для того, щоб їх перемістити в інше місце та належно утримувати, потрібно щомісяця близько 1 млн. 300 тис. гривень.

Павло Якобчук, начальник міського відділу виконавчої служби:

— Із виселенням цих собак багато проблем. По-перше, у рішенні суду йдеться про демонтаж клітки із землі міської ради, а про тибетських мастифів там немає ні слова. По-друге, щоб собак звідти перевезти, їх потрібно приспати. Для цього потрібно використати спеціальну зброю, яка стріляє транквілізаторами. В Україні мало клінік, які надають такі послуги. Одну таку ми знайшли, але ветеринари не впевнені, чи для усіх тварин цей процес буде безболісним.

Але виникає наступне запитання — де їх розмістити? Утримання одного такого собаки в місяць обійдеться приблизно у 3,5 тисячі гривень. А їх там — 380. Ні один розплідник в нашій країні не зможе одразу прийняти таку кількість тварин. Тому й ця справа не рухається, бо ми не можемо знайти місця, де їх розмістити. Якщо чесно, то ситуація безвихідна.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також