Найкращі представники рівненського спорту — офіційна версія

1954 0

Легкоатлетка Наталія Прищепа (на фото) — найкраща спортсменка Рівненщини 2016 року. Такий вердикт спеціальної комісії, зібраної з ініціативи обласного відділення Національного олімпійського комітету. Найкращий спортсмен — плавець Михайло Романчук.

91412585 Головним досягненням Наталії Прищепи у році, що минає, є золота медаль чемпіонату Європи у бігу на 800 м. Михайло Романчук на чемпіонаті Європи здобув дві «бронзи» на 1500 та 800 м вільним стилем, встановивши при цьому на 1500 м новий рекорд України. Крім цього, у нього шість перемог на етапах Кубка світу. І Наталія, і Михайло також виступали на Олімпійських іграх у Ріо, де, щоправда, на п'єдестал не потрапили. Прищепа на 800 м стала чотирнадцятою, а Романчук на 1500 м — п'ятнадцятим. До слова, на Олімпійські ігри до Ріо від Рівненщини їздило як ніколи багато спортсменів — аж сім. На жаль, як і в минулі рази, повернулися без медалей. Найвищі місця посіла легкоатлетка Ольга Земляк — п'яте місце в естафеті 4х400 м, а також сьоме — у бігу на 400 м. Найкращим тренером став Андрій Попеляєв. Крім Наталії Прищепи, він готував до Олімпіади також марафонку Світлану Станко. Шість медалей з Паралімпійських ігор у Ріо привезли представники рівненського «Інваспорту» — по три срібні та бронзові. Одна зі срібних нагород дісталася слабозорому дзюдоїсту Олександру Назаренку. Саме його члени комісії назвали переможцем у номінації «Сильні духом». Найкращою командою області функціонери назвали софтбольну команду «Західний вогонь», яка стала чемпіоном України. «Сенсація року» — Марія Тимощук. Здолбунівська штангістка на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 17 років стала абсолютною чемпіонкою, а на чемпіонаті світу — срібною призеркою. Серед неолімпійців найкращим назвали дубенчанина Василя Осійчука, який став кількаразовим чемпіоном Європи та світу з веслування на човні «Дракон». Найкращий спортсмен-ветеран — квасилівець Микола Коба, чемпіон світу з самбо.