Не лише «Рівнеоблводоканал» відповідає у місті за кришки люків

1110 0

Ми у соцмережах:

Не лише «Рівнеоблводоканал» відповідає у місті за кришки люків

Учора на вулиці Набережній, навпроти магазину «Квіти», дівчинка-підліток провалилася у несправний люк. На щастя, дитина не постраждала. І хоч цей люк не перебуває на балансі підприємства «Рівнеоблводоканал», а є власністю мешканців будинку, що знаходиться поруч, працівники підприємства виїхали на місце, обгородили місце і попередили про несправність кришки люку його балансоутримувача. А разом з тим працівники водоканалу провели і позапланову перевірку усіх своїх водопровідних та каналізаційних люків.

- На території обласного центру є понад 40 тисяч люків усіх форм власності: приватних, відомчих, водоканалу тощо. І це лише ті, що встановлені на водопровідно-каналізаційних мережах, - пояснює головний інженер підприємства «Рівнеоблводоканал» Андрій Грухаль.- А додайте до цього люки на колодязях зв’язку, газу, тепломережах. Перевірити усі за день просто не реально, втім, ми регулярно проводимо подібні рейди. Там, де кришки у несправному стані – ремонтуємо, а де відсутні, бо їх вкрали – ставимо нові. У даному випадку це відомчий колодязь мереж зв’язку. Тож за його технічний стан відповідає саме балансоутримувач, якого ми вже попередили про інцидент, а місце тимчасово обгородили.

На «Рівнеоблводоканалі» кажуть, що крадіжки люків, які потім здавали на брухт, були розповсюджені в 90-х роках та на початку 2000-х. Зараз такі випадки теж трапляються, але вони мають більше поодинокий характер. Щорічно працівники підприємства ремонтують та міняють близько 150 кришок на своїх водопровідно-каналізаційних мережах. Втім, навіть незважаючи на це, просять рівнян, які побачили десь у місті, що немає кришки люку, одразу повідомляти за цілодобовими номерами телефону диспетчерської служби - 26-74-44 або 050-375-40-70. Якщо ці мережі на балансі обласного водопостачального підприємства, аварійна бригада зможе більш оперативно зреагувати і закрити колодязь. В інших випадках – аварійно-небезпечне місце загородять, а інформацію про відкритий люк передадуть його балансоутримувачу.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також