![Не врятували: у Рівному вмерла жінка, яку вчора збив п`яний водій](/img/650/ne-vryatuvali-u-rivnomu-vmerla-zhinka-yaku-vchora-_20230907_2735.jpg)
67-річна мешканка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу на Соборній, коли на неї наїхав легковик "Сітроєн". З відкритою черепно-мозковою травмою та переломами її госпіталізували до реанімації. Однак вже через годину її серце перестало битися.
Водія затримали та відвезли до ізолятора тимчасового тримання.
За результатами огляду він був у стані алкогольного сп’яніння: прилад «Драгер» показав 1,75 проміле, - кажуть в обласній поліції.
Сьогодні слідчі вручили чоловікові підозру - за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, якщо вони спричинили смерть потерпілого.