Невже Рівному вигідно продати Будинок побуту?

1588 0

Ми у соцмережах:

Невже Рівному вигідно продати Будинок побуту?

Новий орендар семиповерхового Будинку побуту у Рівному — товариство «Рентбудсервіс» невдовзі може стати і його новим власником. Десятки років ця велика будівля біля центрального ринку належала місту й приносила міському бюджету дохід. І хоча періодично виникали конфлікти — підприємці-суборендарі пікетували чиновників через можливе виселення з будівлі, нині ситуація змінюється радикально.

Нові орендарі — відома у місті родина Назаруків-Юхименків та їхні бізнес-партнери Давидюки — всього за одну осінь встигли «забабахати» такий ремонт, що уже претендують на викуп всього приміщення. Ще місяць тому в Будинку побуту утеплювали стіни, а вже сьогодні на сайті міськради можна знайти цікавий документ — проєкт рішення про приватизацію нежитлових приміщень за адресою: вул. Шевченка,3. У ньому йдеться, що ТзОВ «Рентбудсервіс» здійснило невід’ємні поліпшення орендованого майна на суму 9,8 мільйона гривень, що складає 29% від ринкової вартості об’єкта — перед проведенням конкурсу на оренду його оцінили в понад 33,8 млн. грн.

Вирішити долю Будинку побуту міські депутати можуть уже на четверговій сесії 30 грудня.

Павло Алєксєвич, голова постійної комісії міськради з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю:

— Ціна фінальна буде визначатися після оцінки. Хтось каже, що місто могло б чотири чи п’ять мільйонів гривень щороку заробляти на оренді. Там була незрозуміла ситуація: підприємці вели свою діяльність, але орендар не платив у місто кошти. Тому логіка така — є сенс продати, і якщо буде велика сума (наприклад, 40 мільйонів отримати за цей об’єкт), ці кошти раціонально інвестувати. Це буде вигідніше, ніж отримувати щороку три-п’ять мільйонів — це моя особиста думка.

Не забувайте, що наступного року будемо мати менший бюджет розвитку, адже місто змушене компенсувати вартість комунальних послуг (йдеться про відшкодування різниці в тарифах для населення теплопостачальним підприємствам. — «РВ».).

Ігор Кречкевич, заступник міського голови Рівного:

— Погоджуюся, що при правильному інвестуванні на наших бюджетних закладах можна зекономити кілька мільйонів. Що стосується здачі в оренду, то аукціон на право оренди був проведений з дотриманням чинного законодавства.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також