Новини спорту

1867 0

Віктор Гайдим, набравши 15 очок, став переможцем другого етапу особистого чемпіонату України зі спідвею, що у неділю пройшов у Рівному.

Інший провідний рівенський гонщик Володимир Трофимов набрав на очко менше, 12 очок в активі Олега Немука. Таким чином, після двох етапів лідирує Трофимов — 28 очок, у Бородая та Немчука — по 23, в Гайдима — 22.

Баскетболісти «Пульсара» з поразки розпочали новий сезон у суперлізі. В Южному рівняни поступилися одному з фаворитів ліги клубу «Хімік» — 56:109 (9:29, 23:21, 11:29, 13:30). Найкращими у нас у команді були Анатолій Дубнюк та В’ячеслав Ковалевський, які набрали, відповідно, 14 та 11 очок. У господарів одним з найкращих був вихованець рівенського баскетболу Сергій Ліщук, який набрав 15 очок і зробив 11 підборів. Завтра «Пульсар» зіграє в гостях з іншим суперклубом — БК «Київ». Результати інших матчів туру: «Кривбасбаскет» — МБК «Одеса» — 63:87, «Львівська політехніка» — МБК «Миколаїв» — 82:111, «Будівельник» — «Возко» — 87:72, «Дніпро» — «Сумихімпром» — 70:63.

Футболісти «Вереса» достойно протистояли на своєму полі лідеру групи А другої ліги клубу «Освіта» (Бородянка). «Верес» виглядав краще за суперника, відкривши на 51-й хвилині рахунок. Проте після грубої помилки захисника на 67-й хвилині гості відігрались. Міг би арбітр матчу поставити ще одне пенальті в ворота «Освіти» на останній хвилині, проте не наважився, «винісши» порушення за межі штрафного майданчика. Отож — 1:1. Результати інших матчів: «Чорногора» — «Спартак-2» — 0:3, «Нива» — «Техно-Центр» — 0:0, «Нафтовик» — «Рава» — 1:2, «Буковина» — ФК «Бершадь» — 3:1, «Енергетик» — «Факел» — 2:0.

У чемпіонаті області з футболу (перша ліга) відбулися чергові матчі: «Лісовод» — «Маяк» — 4:0, АФК «Дубно» — «Острог-Академія» — 0:5, «Ізотоп» — «ОДЕК» — 0:2, «Хімік» — «Волинь-цемент» — 6:5, «Сокіл» — «Торпедо» — 2:1, «Водник» — «Полісся» — 0:1. За чотири тури до завершення в активі «ОДЕКа» — 50 очок, у «Волинь-цементу» — 38, у «Маяка» — 32, в «Ізотопа», «Лісовода» та «Хіміка» — по 31. Отож головна боротьба розгорнеться за «бронзу».

У першості області з футболу (друга ліга) визначилися учасники фінального турніру. З північної зони до «пульки» увійшли «ЕПМ» (Кузнецовськ) та «Гутник» (Рокитне), з південної — ФК «Сатиїв» та Прогрес» (Млинів).