Обіцяють допомогу мешканцям Млинівської, які залишилися без вікон

2354 0

Ми у соцмережах:

Обіцяють допомогу мешканцям Млинівської, які залишилися без вікон

Рівненські комунальники підраховують збитки, яких зазнали мешканці вулиці Млинівської від російського ракетного удару. Адже вибуховою хвилею повибивало скло у вікнах, понищило балкони, а в декого вирвало й двері. Найбільше постраждали два п’ятиповерхових будинки, які знаходяться найближче до енергетичної підстанції.

Олександр Третяк, міський голова:

- У перші години після ракетного ураження на місці працювали правоохоронці. Вони задокументували злочин, який Росія скоїла проти мирного населення. Після збору доказової бази та визначення типу ракети до роботи приступили комунальні служби. Територія була прибрана, а скло забране. В усіх квартирах, в яких повилітало скло, вікна були тимчасово закриті плівкою й зроблені заміри для поновлення. Зараз триває робота з відшкодування збитків, які були завдані людям.

Андрій Конопуд, голова ОСББ двоповерхового будинку на вулиці Млинівській:

- Хоч наш будинок знаходиться трохи далі, проте від удару він теж зазнав шкоди. Наразі до під’їзду уже почали підвозити перші склопакети. Однак вікна — це дурниця. Матеріальні збитки не настільки великі, як психологічні. Адже ми пережили справжній жах. Нас попереджали, що та підстанція може бути уражена ворогом. Тому багато хто знав, що таке може статися. Але до такого не підготуєшся. Під час кожної повітряної тривоги я брав дітей, і ми їхали з дому. Але саме цього разу тривога була оголошена вранці. Ми ще тоді спали й просто не встигли зреагувати. Коли відбувся перший удар, то я чимдуж побіг до гаража по машину. Але після першого ракетного удару стався відразу й другий. Емоції у мене були настільки сильні, що я не пам’ятаю, що далі було. Це був справжній жах.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також