«ОДЕК» — поза конкуренцією

1815 0

Так було складено календар чемпіонату області з футболу, що головні претенденти на перемогу в ньому, минулорічні чемпіон та віце-чемпіон оржівський «ОДЕК» і здолбунівський «Волинь-Цемент», зустрічалися між собою в заключному матчі першого кола.

Так було складено календар чемпіонату області з футболу, що головні претенденти на перемогу в ньому, минулорічні чемпіон та віце-чемпіон оржівський «ОДЕК» і здолбунівський «Волинь-Цемент», зустрічалися між собою в заключному матчі першого кола. У разі перемоги команда Олександра Довгальця могла наздогнати оржівців, в іншому ж випадку — «ОДЕК» йшов на перерву з відчутним відривом. Розпочалося для «Волинь-Цемента» у звітній грі все вдало — з забитого гола, проте підопічні Григорія Шаламая проявили волю до перемоги, забивши у відповідь два м’ячі. Таким чином на міні-перерву «ОДЕК» пішов з пристойним результатом — десять перемог, одна нічия і жодної поразки. Здолбунівчанам у другому колі наздогнати лідера буде нелегко, хоча для них ще й перше коло не завершилося, навряд чи костопільське «Торпедо» у перенесеній грі без бою віддасть три очки. Інші матчі 11 туру завершилися так: «Полісся» — «Торпедо» — 0:2, «Маяк» — «Сокіл» — 0:2, АФК «Дубно» — «Хімік» — 0:2, «Острог-Академія» — «Водник» — 5:1, «Лісовод» — «Ізотоп» — 1:0.