Одна дистанція — дві медалі

1827 0

Чемпіонат України з легкої атлетики 2-3 липня пройшов у Ялті. На цих змаганнях рівняни здобули дві медалі, причому зробили вони це на одній дистанції. Переможцем у бігу на 3000 м з перешкодами з часом 8 хв. 27,13 с став Вадим Слободенюк (тренер — Андрій Попеляєв), друге місце в Юрія Гичуна (тренер — Ярослав Нечипорець).

Чемпіонат України з легкої атлетики 2-3 липня пройшов у Ялті. На цих змаганнях рівняни здобули дві медалі, причому зробили вони це на одній дистанції. Переможцем у бігу на 3000 м з перешкодами з часом 8 хв. 27,13 с став Вадим Слободенюк (тренер — Андрій Попеляєв), друге місце в Юрія Гичуна (тренер — Ярослав Нечипорець). Причому Юрій, пробігши цю дистанцію за 8.31,26, встановив особистий рекорд, поліпшивши попереднє досягнення на 12 секунд. За кілька тижнів до цього у Німеччині він встановив ще одне особисте досягнення — у напівмарафоні. З чим пов’язаний такий стрімкий підйом результатів, ми поцікавилися у його тренера. — Цей результат закономірний, — переконаний п.Нечипорець. — Юрій багато працює, у нього докорінно змінилося ставлення до тренувального процесу, отож є усі передумови для того, щоб результати росли й у майбутньому. Хочу подякувати за допомогу у підготовці до змагань торговій марці «Водограй-продукт», облуправлінню СБУ, облспортуправлінню, ОШВСМ, товариству «Динамо». Щодо шансів рівенських легкоатлетів на участь в Олімпійських іграх в Афінах, то у нас є два кандидати — це Вадим Слободенюк та Ольга Міщенко. Остаточний склад легкоатлетичної збірної буде затверджений 21 липня на виконкомі федерації.