Ольга Земляк: «Я — задоволена»

1809 0

Рівнянка Ольга Земляк у Ріо у бігу на дистанції 400 м не стала призеркою (сьоме місце), втім, спортсменка може пишатися собою, адже в її активі одразу кілька досягнень. Ольга перевершила особистий рекорд.

Ольга Земляк Рівнянка Ольга Земляк у Ріо у бігу на дистанції 400 м не стала призеркою (сьоме місце), втім, спортсменка може пишатися собою, адже в її активі одразу кілька досягнень. Ольга перевершила особистий рекорд. Поступившись лише представницям Багамів, Ямайки та США, вона показала найкращий результат серед європейок. А найголовніше — Земляк стала першою за роки незалежної України атлеткою, хто пробився до олімпійського фіналу на 400 м. І хоча в Ольги ще попереду естафета 4х400 м, вона вже може вважати себе переможницею. — Відчуття змішані, — розповіла Ольга Земляк журналісту сайту xsport.ua у перші години після фіналу. — Виступ в особистому фіналі — це велике досягнення. Хотілося показати ще кращий результат, але не вийшло. Одне тішить, що чемпіонку Європи я випередила. Я задоволена. Ми з тренером вже проаналізували виступ, зрозуміли нашу невелику помилку. При гарному фініші, я побоялася швидше пробігти перші 200 м, а відтак відпустила суперниць. Тепер треба відпочити, відійти емоційно від цього фіналу. Запал є, будемо боротися з дівчатами в естафеті. У нас сильна команда, для початку ставимо собі завдання вийти до фіналу. Жіноча естафета у бігу 4х400 м у Ріо запланована на п'ятницю. Щодо інших наших атлетів на Іграх, то вже завершив виступи стрілець Олег Омельчук — у нього 14-те та 21-ше місця, відповідно, у стрільбі з пістолета на 10 та 50 м. Рівненські марафонки Ольга Котовська та Світлана Станко фінішували на 33-й та 66-й позиції. Плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 м вільним стилем показав 15-й результат.