Олімпійське "золото" Романчука

1546 0

Олімпійське

Вже у перший день Літніх юнацьких Олімпійських ігор (спортсмени 14-18 років) у китайському Нанкіні Рівненщина отримала "золото". Чемпіоном у плаванні вільним стилем на 400 м став рівнянин Михайло Романчук. Після 300 метрів дистанції Михайла не було навіть у чільній трійці, втім, на останній стометрівці наш земляк помітно додав, вигравши заплив з відчутною перевагою.

РОМАНЧУК_НАНКИН Вже у перший день Літніх юнацьких Олімпійських ігор (спортсмени 14-18 років) у китайському Нанкіні Рівненщина отримала "золото". Чемпіоном у плаванні вільним стилем на 400 м став рівнянин Михайло Романчук. Після 300 метрів дистанції Михайла не було навіть у чільній трійці, втім, на останній стометрівці наш земляк помітно додав, вигравши заплив з відчутною перевагою. — Я дуже радий своїй перемозі! Це було круто — надзвичайні емоції, які просто неможливо передати словами! Це неймовірно! Слава Україні! — сказав після фінішу прес-службі Національного олімпійського комітету України Михайло Романчук. Ще одну медаль юнацької Олімпіади Михайло спробує виграти сьогодні на дистанції вдвічі довшій. Стартував у Нанкіні і рівненський волейболіст-пляжник Ілля Ковальов. Він у парі з партнером із Харкова Олегом Плотницьким у стартових трьох матчах здобув три перемоги по 2:0 — над командами С'єрра-Леоне, Сан-Томе і Принсіпі, а також Аргентини. Крім Михайла та Іллі, честь Рівненщини на Іграх захищають Марина Дуць (біг на 800 м), Олександр Козубський (метання списа), Антон Комар (стрільба з лука) та Олексій Масик (греко-римська боротьба).