Три медалі на шістьох

1603 0

З трьома медалями повертаються представники Рівненщини з Літніх юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні. Одразу дві нагороди везе плавець Михайло Романчук. Вслід за "золотом" на 400 м рівнянин виборов ще й "срібло" на дистанції вдвічі довшій, програвши лише представнику Єгипту.

Крім Романчука, "бронзу" здобув костопільський борець греко-римсь­кого стилю Олексій Масик. У напруженому поєдинку за третє місце у ваговій категорії 42 кг наш земляк переміг представника Таджикистану. Михайло Романчук Михайло Романчук: — Засмутився, адже дуже хотілось виграти золоту нагороду. Ну що ж, значить на сьогодні мій суперник сильніший, але це лише на сьогодні. Я дуже люблю свою країну і тому свою маленьку перемогу присвячую Україні. Олексій Масик Олексій Масик: — Звісно, хотілось краще, але медаль є і це добре. Дякую всім, хто за мене вболівав і підтримував. Приємно, що здобув нагороду у цій ваговій категорії (до 42 кг), адже вже наступні свої поєдинки я буду проводити у новій вазі — до 50 кг. Щодо інших наших чотирьох спортсменів, то волейболіст-пляжник Ілля Ковальов припинив боротьбу на стадії 1/8 фіналу, як і стрілець з лука Антон Комар. Метальник списа Олександр Козубський став дев'ятим, а Марина Дуць у бігу на 800 м — дванадцятою.