Оприлюднено перелік з понад 1000 місцевих доріг, які мають відремонтувати на Рівненщині до 2022 року

4382 2
Дорога до Білого озера. Фото - PolissiaNet

На минулій сесії Рівненської облради, що була 15 березня, депутати затвердили «Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2019-2022 роки».

Торік трохи більше 3000 кілометрів доріг місцевого значення, якими раніше опікувалася Служба автодоріг, перейшли на утримання Рівненської ОДА. Натомість, Службі залишили лише дороги державного значення, яких на Рівненщині – більше 2000 кілометрів.

Програму розвитку місцевих доріг розробили на чотири роки –  відповідно до вказівок уряду. На експлуатаційне утримання, ремонти та навіть будівництво місцевих доріг у 2019-2022 роках, відповідно до цієї програми, на Рівненщині мають витратити 2,02 млрд грн: 1,8 млрд грн – з держбюджету, 80,3 млн грн – з обласного бюджету та 150 млн грн – з місцевих бюджетів районів, ОТГ.

Запланована сума фінансування на 2019 рік – 422 млн грн, з яких 366 млн  - надходження з держбюджету, 11,2 млн грн – торішній залишок від «митного експерименту», 15,1 млн грн має надати обласний бюджет та 30 млн грн – місцеві бюджети.

З зазначеної суми 70 млн грн цього року піде на експлуатаційне утримання та дрібні ямкові ремонти, 56,6 млн грн – на будівництво та капремонти, решта – на поточні середні ремонти.

На наступний рік фінансування має зрости до 532 млн грн.

Відповідальний за утримання доріг місцевого області з минулого року – обласний департамент будівництва та архітектури, при якому утворили управління дорожнього господарства. Керує управлінням Віталій Кардаш.

У перелік шляхів, які ремонтуватимуть до 2022 року, включено близько 1050 місцевих доріг, з якими можна ознайомитися на слайдері нижче (поділ зроблено по районах).

Шість ділянок, наприклад, планують відремонтувати за кошти програми у Рівному: бульвар Богдана Хмельницького (від вулиці Винниченка до вулиці Буковинської), вулицю Гетьмана Виговського (від Орлова до бульвару Богдана Хмельницького), Студентську ( від ПК 0+10 до ПК 5-04), дорогу від вулиці Костромської у Рівному до вулиці Рівненської у Бармаках, вулицю Миколи Карнаухова (від майдану Перемоги до міської лікарні), а також вулицю Осипова (від міської лікарні до вулиці Олекси Новака).  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Оксана 07:35, 18.03.2019

    О це то планують.... ????????????????????????????????Надцять років люди просять одне роблять друге! Зроблять дорогу тільки від Іванівки до Стовпина, Корецький район! І кому то треба???? Треба з В.Межирічі до Іванівки!!!! Це так роблять, щоб лиш гроші списати?!

  • Іван 03:26, 19.03.2019

    У К Р А Ї Н А СМИЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (восьме скликання) Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я селищного голови від 09 серпня 2018 року № 107 Про проведення конкурсу на виготовлення проектно-кошторисної документації Відповідно до рішення селищної ради «Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги Стара Миколаївка – Онишківці» №705 від 04 травня 2018 року, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Оголосити конкурс серед профільних проектних організацій на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги Стара Миколаївка – Онишківці (текст оголошення додається). 2. Оприлюднити оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті селищної ради. 3. Утворити конкурсну комісію у складі: Федоров О.М. – в.о. старости сіл Буща, Голуби, Мартинівка, Нова Миколаївка, Стара Миколаївка,Студянка, Шепетин, голова комісії Ковбасюк А.С. - депутат селищної ради, заступник голова комісії; Полюлюк С.О. – в.о. старости сіл Берег, Комарівка, Миньківці, Онишківці, Сапанівчик, Тур’я, секретар комісії; Члени комісії: Марчак В.В. – депутат селищної ради; Ілліч О.В. – депутат селищної ради; Антонюк В.Я. – депутат селищнох ради; Шандрук М.Т. – проектний менеджер селищної ради. 4. Конкурс провести 28 серпня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні будинку культури смт Смига. 5. Результати конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті селищної ради. 6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. Секретар селищної ради: В. Мазурок Оголошення Виконавчий комітет Смизької селищної ради оголошує конкурс серед профільних проектних організацій на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги Стара Миколаївка – Онишківці. Заявки приймаються за адресою: вул.Б.Хмельницького,37, смт Смига Дубенського району, 35680 та на електронну пошту за адресою: [email protected] до 24 серпня 2018 року. А дороги так і нероблять...

Залиште вiдповiдь

Читайте також