Осінній призов у військо стартує 1 жовтня

1023 0

Ми у соцмережах:

Осінній призов у військо стартує 1 жовтня

Осінній призов на строкову військову службу триватиме до 31 грудня.

- Рівненщина завжди на 100% виконує завдання Міноборони. Ця призовна кампанія не повинна стати винятком, - заявив  перший заступник голови ОДА Сергій Подолін під час  інструктивно-методичного збору під головуванням керівника обласної призовної комісії . - Навесні ми посилили медичний супровід, тому жодного випадку захворювання на COVID-19 серед призовників не було виявлено. Завдяки злагодженій роботі профільного департаменту, а також об'єднаному міському військовому комісаріату, усі 455 бійців відправлені на службу.

На заході були  керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки зони відповідальності ОК «Захід».

Начальник штабу - заступник командувача ОК «Захід» Володимир Горбатюк нагадав, що до призову підлягають хлопці у віці від 18 до 27 років, у яких немає будь-яких підстав для відстрочки (отримання освіти, стан здоров'я тощо). Громадяни у віці 18-19 років можуть бути призвані на альтернативну службу.

Варто зазначити, що нині в області діє Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи до 2023 року. У ній, зокрема передбачені заходи щодо військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також