Патрульний пояснив, чому забрали посвідчення у водія, який втратив колесо у вибоїні на сарненській трасі

7287 2

Бюджетна комісія облради сьогодні проходила досить емоційно. Особливо коли заговорили про місцеві дороги і депутат Андрій Бортнік запитав присутнього на комісії патрульного, за що склали адмінпротокол на рівнянина, який на трасі Городище-Рівне-Старокостянтинів пробив шину, втрапивши у глибоку вибоїну.

Пояснення начальника сектора безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції на Рівненщині Сергія Коханюка депутатів обурили.

За словами пана Коханюка, посвідчення у водія вилучили, бо він втрапив у вибоїну зі своєї вини – не врахував дорожню обстановку та швидкість руху, чим і спричинив ДТП.

За словами пана Коханюка, якби вибоїну не було помітно на дорозі (наприклад, вона була заповнена водою), тоді б вини водія не було.

Також патрульний додав, що тією ділянкою проїжджають мільйони водіїв, проте тільки цей водій пошкодив колесо.

Найбільше був роздратований відповіддю патрульного депутат з Костополя Василь Кльоп. Запитав у Сергія Коханюка, чи той втрапляв у вибоїни на дорогах, і коли почув ствердну відповідь, іронічно випалив: «То чого водійське посвідчення у себе не забрали?».

Пояснення патрульного, що він не спричиняв при цьому ДТП, депутата ще більше розбурхало.

Василь Кльоп нарікав, що проїхати сарненською трасою неможливо, не втрапивши у вибоїни. Особливо взимку, коли слизькі узбіччя.

Василь Кльоп - на куті столу

Сергій Коханюк зазначив, що рівненська поліція – третя в Україні (після дніпропетровської та харківської) за кількістю складених приписів на посадових осіб через поганий стан доріг.

Але, як зазначив патрульний, до відповідальності суд притягує далеко не всіх. Бо під час засідань захист ґрунтують на тому, що дорожня галузь має погане фінансування.

Також патрульний попросив депутатів, щоб ті, коли виділяють гроші на ремонт доріг, стежили, аби у проектах йшлося не тільки про ремонт покриття, а й про облаштування зупинок, пішохідних переходів, тротуарів.

- Бо дороги ремонтують, а більш безпечними вони не стають, - дорікнув патрульний.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Роман 08:42, 03.03.2018

    Поліція на згаданого водія склала протокол щоб іншим не було повадно, для того щоб їх не завалили роботою, оскільки дійсно міліони водіїв попадають у вибоїни і пошкоджують автомобілі і якщо кожен будде викликати поліцію то вона захлебнеться у зверненнях. Тому думаю цю ситуацію зробили показовою. Але думаю що ситуація викличе зворотній ефект, оскільки ситуацію шалено роздули в ЗМІ та соціальних мережах і коли все ж в суді водій докаже свою правоту і оспорить протокол то всі і кожен про це знатиме і при попаданіі в подібну ситуацію буде звертаттсь до суду для стягнення з дорожніх служб компенсації так як це робиться в Європейських країнах. Тільки наплив таких звернень змусить якісно ремонтувати дороги

  • [email protected] 09:54, 03.03.2018

    Поліція не змінилася тільки назва Набрали без досвіду роботи та знань безпеки дорожнього руху

Залиште вiдповiдь

Читайте також