Пенальті відбиваємо і перемагаємо

1700 0

Першою у нинішньому році виїзною перемогою порадували своїх прихильників футболісти рівенського «Вереса». У Чернівцях підопічні Григорія Шаламая обіграли «Буковину» — 1:0. Переможний для нашої команди гол провів на 81-й хвилині Володимир Ткачук.

Першою у нинішньому році виїзною перемогою порадували своїх прихильників футболісти рівенського «Вереса». У Чернівцях підопічні Григорія Шаламая обіграли «Буковину» — 1:0. Переможний для нашої команди гол провів на 81-й хвилині Володимир Ткачук. До цього на 53-й хвилині господарі пробивали пенальті, але «Верес» врятувала реакція голкіпера Романа Байрашевського. За словами Григорія Шаламая, спочатку його команді після семигодинної поїздки було важко, деякий час пішов на те, щоб розбігатися. У другому таймі «Верес» виглядав краще за суперника, створивши біля його воріт більше гострих моментів. Рівняни хоча й виграли, але у турнірній таблиці групи А другої ліги так і залишилися на шостому місці. Сьогодні «Верес» знову гратиме у гостях, цього разу проти лідера — «Лукора» з Калуша. Результати інших матчів 21-го туру: «Техно-Центр» — «Динамо-3» — 1:2, «Ковель-Волинь-2» — «Чорногора» — 1:1, «Карпати-3» — «Система-КХП» — 1:1, «Енергетик» — «Нива» — 2:0, «Галичина» — «Поділля» — 1:3, «Нафтовик» — «Лукор» — 1:0.