![Пежо збив на Набережній жінку-пішохода](/img/650/pezho-zbiv-na-naberezhniy-zhinkupishokhoda20180925_7865.jpg)
Ця автопригода сталась у Рівному сьогодні.
Працівниця управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації переходила дорогу "зеброю" на вулиці Набережній, 34, і її збив автомобіль "Пежо". Потерпілу у шоковому стані швидка допомога забрала у лікарню.
Свідки запідозрили, що водій "Пежо" перебуває у стані алкогольного сп'яніння. І не помилились.
Драгер показав 1, 49 проміле. На місці ДТП зараз працюють поліцейські.