Під час карантину в рівненській «Червоній калині» відпочивав хворий на COVID-19 волинянин

14657 0

Ми у соцмережах:

Під час карантину в рівненській «Червоній калині» відпочивав хворий на COVID-19 волинянин

На Волині зараз в реанімації у тяжкому стані на апараті ШВЛ перебуває уродженець Волинської області, в якого діагностували коронавірус. В результаті епідеміологічного розслідування було встановлено, що в період карантину він відпочивав у санаторії «Червона калина» Рівненського району. Поліція буде встановлювати, чому санаторій працював.

 Про це пише видання ВолиньPOST.

Повідомляється, що вищезгаданий чоловік – перший захворілий на коронавірус житель Нововолинська. За словами заступника міського голови Андрія Стронського, чоловік спочатку знаходився на лікуванні в терапевтичному відділенні. Після цього пацієнта перевели в реанімаційне відділення у тяжкому стані. Нині він підключений до апарата штучної вентиляції легень.

"Перебування хворого у терапевтичному відділенні спричинило те, що було багато контактів і з медперсоналом, і з пацієнтами, і з бригадою швидкої допомоги, і з іншим персоналом", - відзначив посадовець.

Андрій Стронський повідомив, у результаті епідрозслідування встановили, що чоловік під час карантину знаходився на санаторно-курортному лікуванні у "Червоній калині", що у Рівненській області. Поліція внесла дані до ЄРДР, аби з'ясувати, чому в період карантину працював оздоровчий заклад.

Окрім волинянина, в якого діагностували коронавірус, у "Червоній калині" були ще 2 нововолинців, в яких на сьогодні підозрюють COVID-19. Встановили, що загалом у санаторії було 8 осіб із Нововолинська.

"Уже люди питають, де вони живуть, щоб ледве не розправи влаштовувати", - сказав Андрій Стронський. Він закликав не сіяти паніку і наголосив, що коло контактних осіб уже визначили, вони перебуватимуть на спостереженні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також