Підлеглі — на підвищення, а Герман залишиться до виборів

1369 0

Ми у соцмережах:

Віталій Герман

У Рівному й досі немає головного архітектора. А тепер ще менше спеціалістів залишилося і в управлінні архітектури та містобудування. Чотири фахівці з команди заступника міського голови Віталія Германа покидають управління, бо їм запропонували інші посади. Чи надовго затримається тут і сам Герман? Адже відомо, що минулий тиждень він провів на стажуванні у Київській міській держадміністрації.

Щодо підлеглих Германа, то вже відомо, що Денис Біцюк керуватиме Млинівською РДА, Василь Мельник — працюватиме заступником директора департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА, Сергій Боліщук — у Житомирській ОДА, а Романа Тишкуна запросили на роботу до Києва. А Сергій Гемберг, якого колись Герман вмовив стати начальником управління стратегічного розвитку та інвестицій Рівного, уже працює заступником голови Рівненської ОДА.

Віталій Герман, заступник міського голови:

— Попрацювати у Київській міській державній адміністрації мене запросив радник столичного міського голови Віталія Кличка — Максим Бахматов. Під час своєї відпустки працював з ним разом цілий тиждень з 9-ї ранку до 21-ї вечора. Був присутній на усіх нарадах. Досвід, який я звідти привіз, буде реалізовано у нас.

Наразі я займаюся переформатуванням роботи міського управління містобудування та архітектури. Адже у нас з’явилися нові напрями роботи. Тепер управління не просто займатиметься видачею будівельних паспортів, присвоєнням адрес, видачею паспортів прив’язки для розміщення ТС та знесенням незаконних кіосків. Додалося ще п’ять — робота архітектурно-містобудівної ради, організація проведення архітектурних конкурсів, розроблення ДПТ, врегулювання розміщення автокав’ярень та активна співпраця із громадськістю в рамках публічних обговорень.

Щодо підвищень, то я радий за своїх колег. Тепер у нас працюватиме два заступники начальника управління — Віктор Вівсяник та Андрій Юрков. Буде нечесно сказати, що мені не надходили пропозиції про зміну роботи. Однак у мене є кілька проєктів, які я розпочав та хочу завершити, — переформатування і ефективна робота управління містобудування та архітектури, запровадження нових стандартів вивісок та створення геопорталу міста. Тому працюватиму в команді міського голови Володимира Хомка до наступних місцевих виборів.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також