Підсудний хотів перерізати собі вени, але йому завадили судові охоронці

2046 0

Ми у соцмережах:

Підсудний хотів перерізати собі вени, але йому завадили судові охоронці

У Рівному співробітники Служби судової охорони запобігли самотравмуванню підсудного та припинили прояви неповаги до суду.

Під час судового засідання в Рівненському районному суді 10 січня підсудний, який підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, почав голосно та нецензурно висловлюватися на адресу головуючого судді Сергія Сидоренка.  Після численних зауважень, на які порушник не реагував, суддя вимушений був призупинити судове засідання та викликав до зали співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Рівненської області.


Продовжуючи вчиняти неповагу до суду, підсудний дістав одноразовий станок для гоління, вилучив з нього лезо й почав погрожувати перерізати собі вени. Аби не провокувати підсудного на більш радикальні дії, співробітники Служби судової охорони спільно з нарядом поліції, який здійснював його доставку до суду зі слідчого ізолятора, вступили з ним у перемовини.

Командиру взводу підрозділу охорони Територіального управління Служби судової охорони у Рівненської області старшому лейтенанту Служби судової охорони Юрію Музиці вдалося переконати правопорушника віддати лезо і припинити вчиняти протиправні дії.

-  Після того, як підсудний заспокоївся і віддав лезо, його було перевірено на наявність інших заборонених речей і судовий розгляд продовжився, - повідомила РВ Ольга Ангелова,  речниця Територіального управління Служби судової охорони в Рівненській області.  - Однак, окрім покарання вже за скоєнні злочини, чоловік ще й нестиме адміністративну відповідальність за прояв неповаги до суду. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також