Пік COVID-19 в Україні прогнозується на 14-15 квітня

915 0

Ми у соцмережах:

Пік COVID-19 в Україні прогнозується на 14-15 квітня

Про це під час брифінгу 4 квітня повідомив заступник міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

Не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки і на період до 24 квітня обмежте свою мобільність, не відвідуйте закладів без нагальної потреби та обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту. Адже вже з 14-15 квітня МОЗ України прогнозує пік коронавірусної хвороби в країні. Це може призвести до фіксації масових тяжких випадків та до великої кількості летальних наслідків, — зазначив Віктор Ляшко.

Також він розповів про українських медиків, які поїхали в Італію:

Я дякую всім, хто зголосився і поїхав надати медичну допомогу і перейняти досвід надання медичної допомоги. Це наших 20 лікарів, які поїхали на 14 днів до Італії допомогти італійським лікарям. Після їхнього повернення в Україну все залежатме від епідемічної ситуації в Україні. Тобто якщо ситуація в Україні буде стабільною і не виникне гострої потреби залучати цих медичних працівників до допомоги, то їх зможуть відправити на обсервацію. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також