Півмільярда поділять до кінця квітня, бо Шакирзян і Третяк ще не домовились

2571 0

Ми у соцмережах:

Півмільярда поділять до кінця квітня, бо Шакирзян і Третяк ще не домовились

Здивованими були рівненські депутати, коли дізналися, що на сесії у четвер, 15 квітня, не голосуватимуть за бюджет розвитку. Адже уже надавали своїх пропозицій на майже мільярд гривень. Однак міський голова Олександр Третяк та секретар ради Віктор Шакирзян не змогли домовитися, будівництво яких саме об’єктів фінансувати цьогоріч. Тому питання розподілу приблизно півмільярда гривень відклали на кінець квітня.

Анатолій Чугуєвець, член бюджетної комісії, партія «За майбутнє»:

Ще на початку року ми затвердили загальний бюджет Рівного — а це лише кошти на фонди зарплат чиновників та утримання усіх комунальних структур. Однак досі не існує навіть проєкту рішення про розподілення бюджету розвитку. Депутати та фракції уже подали свої пропозиції щодо об’єктів. Однак відповіді від чиновників немає. У попередні роки до цього часу бюджет розвитку вже був прийнятий. Його зараз не те що приймати треба, а уже виконувати.

Сергій Васильчук, член бюджетної комісії, партія «Батьківщина»:

Такого казусу ніколи не було, щоб на середину квітня не було опублікованого бюджету. Таке враження, що молода команда не може дати собі ради. Нагадаю, що попередня каденція залишила новому міському голові Олександру Третяку та його команді перехідних залишків близько 170 мільйонів гривень. Ще близько 230 мільйонів гривень пропонується перерозподілити. Тобто потрібно поділити майже півмільярда.

Віктор Шакирзян, секретар міської ради, партія «Рівне Разом»:

Зараз усі пропозиції опрацьовуються. Точно профінансуємо будівництво турбокільця на перехресті вулиць Макарова-Дубенська — проєкт проходить відповідні експертизи. Думаємо провести наступну сесію 29 квітня.

Олександр Третяк, міський голова, партія «ЄС»:

Ми детально вивчали всі об’єкти, які почали будуватися у попередні роки. Було ухвалено рішення максимально дофінансувати усе, що почали будувати раніше. Саме це затягнуло цей процес, який уже знаходиться на фінальній стадії. Тому цього року ми не розпочинатимемо нових великих будівництв. Будуть закладені гроші на реконструкцію стадіону «Авангард», 65 мільйонів гривень — на фінансування муніципальних програм з енергоефективності для ОСББ, профінансуємо освіту, реконструкцію шкіл та ремонт доріг.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також