Пляж - до ладу, в парк - скульптури: чого хоче рівнянин від Третяка

762 0

Ми у соцмережах:

Так виглядав басівкутський пляж влітку 2013 року

Мешканець Рівного Ігор Кир'янчук написав міському голові електронну петицію, в якій вимагає покращити стан міського парку та пляжу, що біля Басівкутського водосховища.

- Необхідно довести парк, що знаходиться навколо Басівкутського пляжу, до приблизного рівня справжнього міського парку. Парк знаходиться в запущеному стані і не відповідає якісним критеріям міста. Потрібно прочистити паркову зону, встановити лавки, спорудити декілька скульптур та здійснити комплекс інших заходів, щоб територія відповідала умовному рівневі місцевого парку в обласному центрі, - вважає рівнянин.

Поки що петиція Ігоря Кир'янчука набрала на свою підтримку всього 16 голосів. А потрібно щонайменше 250, щоб Олександр Третяк її розглянув. Щоб підтримати цю ідею, рівняни мають ще 36 днів.

До слова, у вересні п. Кир'янчук уже писав міському голові петицію про Басів Кут. У ній просив міську владу облаштувати "зебру" у популярному, але неіснуючому переході до пляжу біля моста через Устю - бо перехожі роками перебігають там дорогу, ризикуючи потрапити під колеса автомобілів. Але ця ідея поки не зібрала багато однодумців, її підтримало всього 20 рівнян. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також